BRC instalacja mieszalnikowa Blitz

System Lambda BLITZ stosowany jest do instalacji w samochodach jedno i wielopunktowym wtryskiem paliwa, wyposażonych w sondę lambda oraz katalizator. W systemie BLITZ dzięki połączeniu elektronicznej kontroli przepływu gazu poprzez sygnały z sondy lambda oraz wkomponowanym w zestaw elementom mechanicznym możliwe jest idealne dostosowanie mieszanki gazowej potrzebnej silnikowi do procesu spalania. System BLITZ jest stosowany przez długie lata i mimo wielu zmian stosowanych przez producentów samochodów nadal może sprostać ich wymaganiom.

NORMY:
System spełnia normy emisji spalin EURO 2

RODZAJE:
System BLITZ dostępny jest w dwóch odmianach pod względem pojemności przepływu gazu „S” i „L” oraz zróżnicowany jest dla samochodów z sondą pracującą w zakresie od 0-1V i 0-5V.

SKŁAD SYSTEMU:
1. Centrala sterująca Lambda Blitz
2. Atuator
3. Okablowanie Blitz
4. Przełącznik „Micro” Benzyna – Gaz

FUNKCJE:
System posiada emulację sondy lambda, zarówno stałą jak i zmienną z pełną ich regulacją, odcięcie pamięci, odcięcie CHECK, wyświetlanie pełnego wskazania poziomu gazu w zbiorniku

ZALETY:
– do głównych zalet systemu należy bezawaryjność, udowodniona szerokim stosowaniem systemu
przez długie lata
– prostota montażu i obsługi serwisowej
– bezzwłoczne podawanie odpowiedniej dawki mieszanki gazowej dzięki zastosowaniu atuatora

KONFIGURACJA:
System Lambda Blitz ustawiony i konfigurowany jest za pomocą elektronicznego testera
Diagnostic BOX

Jedna opinia o BRC instalacja mieszalnikowa Blitz

  • Emilo  napisali:

    BRC Blitz w lagunie I z silnikiem 1.8 chodzi bez zarzutów. Instalacja w aucie jest już od paru lat i chodzi do dnia dzisiejszego. Zrobione jest już 80 tys km i podejrzewam, że już będzie chodziła do końca dni auta. Cena do jakości według mnie jest bardzo dobra.

    Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 1 Słabe 1

Odpowiedz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>