BRC instalacja mieszalnikowa JUST JUNIOR

System lambda JUST JUNIOR jest najnowszym systemem BRC drugiej generacji przeznaczonym do samochodów z jedno lub wielopunktowym wtryskiem paliwa wyposażonych w sondę lambda oraz katalizator. System ten powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie grona klientów szukających tańszych rozwiązań w dziedzinie systemów II generacji.
W systemie tym mamy zastosowany nowoczesny mikroprocesor którego możliwości techniczne są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Lambda Just Junior posiada 7 trybów pracy, które sam wybiera w zależności od tego w jakim studium pracy jest silnik. Jego zasadniczą zaletą jest dopasowanie się do trybu jazdy kierowcy np. podczas jazdy spokojnej system pracuje jako ekonomiczny, w przypadku jazdy dynamicznej tryb jazdy sportowej. System Lambda Just Junior ma możliwość współpracy z każdą centralką wtryskową sterującą procesem przełączania z benzyny na gaz od których zależy także wskazanie ilości gazu w zbiorniku (pełne wskazanie czy też wskazanie rezerwy).
System ten charakteryzuje się niską awaryjnością, szybkim montażem, prostotą w programowaniu, oraz co jest najważniejsze jest oszczędny w spalaniu i dorównuje jakością znanym już systemom BLITZ i JUST. System ten jest w atrakcyjnej cenie co czyni go bardziej dostępnym dla kieszeni zwykłego klienta.

NORMY:
System spełnia normy emisji spalin EURO 2

SKŁAD SYSTEMU:
1. Centrala sterująca Just Junior z okablowaniem
2. Silnik krokowy
3. Przełącznik benzyna – gaz

FUNKCJE:
– system posiada emulację sondy lambda zarówno stałą jak i zmienną z pełną ich regulacją
– współpracuje z każdym rodzajem TPS oraz różnymi rodzajami sondy lambda od 0 – 1 V oraz od 0 – 5 V
– możliwość rezerwy lub pełnego wskazania ilości gazu
– przechodzenie na gaz pod wpływem obrotów silnika

ZALETY:
– Dzięki zastosowaniu mikroprocesora i technologii takiej jak przy komputerze benzynowym, system rozpoznaje typ jazdy kierowcy i dostosowuje do potrzeb tryb pracy „ekonomiczny” lub „sportowy”, pozwala to na oszczędną eksploatację pojazdu przy zachowaniu pełnej dynamiki pojazdu
– Just jest systemem adaptującym i dostosowuje się do każdego komputera benzynowego
– Just współpracuje z każdym rodzajem TPS oraz z różnymi rodzajami sondy lambda 1V5V 0,8-1,6V

KONFIGURACJA:
System Just Junior ustawiany i konfigurowany jest za pomocą komputera PC lub centralką gazową

Jedna opinia o BRC instalacja mieszalnikowa JUST JUNIOR

  • Noris  napisali:

    Bardzo dobra instalacja i świetnie sprawdza się w nieco starszych autach. Cena myślę, że jest odpowiednia i na większość z kieszeń. W moim golfie III sprawdza się świetnie.

    Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 1 Słabe 0

Odpowiedz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>