BRC instalacja mieszalnikowa JUST

System Lambda JUST stosowany jest do instalacji w samochodach z jedno i wielopunktowym wtryskiem paliwa, wyposażonych w sondę lambda i katalizator.JUST jest to system skonstruowany aby sprostać nawet najbardziej wymagającym jednostkom benzynowym. Dzięki zastosowaniu w centrali sterującej mikroprocesora możliwości operacyjne systemu są znacznie bogatsze. JUST jest określany przez specjalistów branży jako najlepszy produkt w swojej kategorii systemów sterowania do II generacji instalacji LPG i CNG.

NORMY:
System spełnia normy emisji spalin EURO 4 oraz może współpracować z EOBD.

SKŁAD SYSTEMU:
1. Centrala sterująca Lambda Just
2. Silnik krokowy
3. Okablowanie Just
4. Przełącznik „Micro” Benzyna – Gaz

FUNKCJE:
System posiada emulację sondy lambda, zarówno stałą jak i zmienną z pełną ich regulacją, odcięcie pamięci, odcięcie CHECK, Just działa w 6-trybach pracy: Ekonomicznym, Sportowym, Cut-off, Minimum, Pompowanie, Odcięcie, płynna regulacja przełączania benzyna – gaz, aktualizacja TPS, lynna regulacja ustawienia pełnego wskazania poziomu gazu w zbiorniku, samodiagnoza systemu, automatyczne kasowanie błędu pracy silnika na gazie.

ZALETY:
– Dzięki zastosowaniu mikroprocesora i technologii takiej jak przy komputerze benzynowym, system rozpoznaje typ jazdy kierowcy i dostosowuje do potrzeb tryb pracy „ekonomiczny” lub „sportowy”, pozwala to na oszczędną eksploatację pojazdu przy zachowaniu pełnej dynamiki pojazdu
– Just jest systemem adaptującym i dostosowuje się do każdego komputera benzynowego
– Just współpracuje z każdym rodzajem TPS oraz z różnymi rodzajami sondy lambda 1V5V 0,8-1,6V

KONFIGURACJA:
System Lambda Just ustawiony i konfigurowany jest za pomocą elektronicznego testera
Diagnostic BOX oraz komputera PC

Jedna opinia o BRC instalacja mieszalnikowa JUST

  • Adam  napisali:

    Bardzo dobra instalacja swojego czasu i w sumie do dziś jest bezawaryjną. Posiadam ją w golfie III gti już przez parę lat i zamierzam włożyć ją do drugiego auta, ponieważ jest na prawdę bezobsługową instalacją i bardzo prostą. Pozdrawiam posiadaczy i zdecydowanie polecam brc Just.

    Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 1 Słabe 0

Odpowiedz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>