BRC – o firmie

Polski koncesjoner:

CZAKRAM Jacek Okoński Sp. J.
ul. Dojazd 1, 33-100 Tarnów
NIP PL9930573947
KRS: 0000317673

tel. 14 646-00-00
fax. 14 627-13-60 oraz 61
e-mail: czakram@czakram.pl

FIRMA CZYNNA OD:
PONIEDZIAŁKU DO PIATKU W GODZINACH 7 – 23
SOBOTA OD: 8 -13

M.T.M. – BRC to włoska firma z siedzibą w Cherasco (Cuneo) posiadająca prawa do znaku towarowego BRC Gas Equipment.

Jest ona światowym liderem w produkcji i sprzedaży komponentów oraz kompletnych systemów zasilania gazem.
Firma M.T.M. – BRC Gas Equipment powstała w roku 1977 i od tego czasu obserwujemy jej dynamiczny rozwój.
W ciągu kilku lat stała się jednym z najważniejszych producentów systemów wykorzystujących paliwa alternatywne.

Pierwszy etap rozwoju firmy związany głównie z produkcją wielozaworów – zakończył się w latach osiemdziesiątych, od kiedy to M.T.M. – BRC Gas Equipment rozpoczęła produkcje pełnej gamy produktów GPL/metan, lokując się tym samym w światowej czołówce technologicznej.
Dzięki temu już w roku 1991 firma sprzedała pierwszy elektroniczny system kontroli spalania, a w 1996 – pierwszy włoski system wtrysku fazy lotnej GPL i CNG.

Obecnie firma zatrudnia 250 osób pracujących w trzech fabrykach, które zajmują powierzchnie całkowitą 29.000 m2. Dzięki sieci dystrybucji złożonej z ponad 100 przedstawicieli działających w ponad 60 krajach marka BRC osiągnęła duże znaczenie zarówno we Włoszech, jak i na rynkach międzynarodowych. 25 lat doświadczeń, ciągłych badań i poszukiwań nowych rozwiązań technicznych oraz dbałość o klienta i wysoki poziom wyszkolenia instalatorów, pozwoliły firmie cieszyć się szacunkiem klientów i użytkowników naszych systemów.

10 opinie BRC – o firmie

 • GutFenix  napisali:

  Witam, ja w Mitsubishi Carisma, posiadam instalację BRC. Jeżdżę ponad rok i jestem bardzo zadowolony. 490 km na jednym zbiorniku (~33L) w trasie. Polecam autogaz/autoport swarzędz
  pozdrawiam 🙂

  Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 2 Słabe 0

 • Michał  napisali:

  Zakład bardzo duży, w porównaniu z konkurencją robi wrażenie. Dobrze dobrali i wyregulowali instalację do mojego auta (mazda 6, 2.0 – instalacja BRC SQ 32), spalanie w granicach 15 do max 20% więcej niż na Pb. Płynnie też przechodzi na gaz, nawet w największe mrozy. Ja jestem zadowolony

  Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 2 Słabe 0

 • Ernest  napisali:

  Miło wspominam współpracę z firmą. Do zagazowania miałem Renault Megane 1.6 16V z 2005r. Instalacja sq 32 od Brc. Montaż wykonany profesjonalnie, panowie zwrócili uwagę na wszystkie moje wymagania. Auto zostało odebrane czyste. Instalacja się spisuje do tej pory bez zarzutu. Pozdrawiam fachowców!!!

  Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 1 Słabe 0

 • Olaf  napisali:

  Mi się wydaje, że to jedna z lepszych firm montujących lpg. Traktują klienta indywidualnie. Gazowałem u nich już 3 auta i nie mam z nimi problemów. Ostatni montaż to Civic 1.8 i Alba 32, nie do zajeżdżenia.

  Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 2 Słabe 0

 • Bogdan  napisali:

  Dobrze jest napisać pozytywną i słuszną opinie o firmie. Znam nie jedną osobę posiadającą instalację gazową firmy brc. Dzięki Nim w sumie sam postanowiłem zamontować tą instalację i jestem kolejnym zadowolonym klientem. Cena do jakości jest bardzo dobra, a instalacje są solidnie wykonane.

  Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 1 Słabe 0

  • Marni  napisali:

   Lot of smarts in that posignt!

   Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 1 Słabe 0

  • http://www./  napisali:

   Moi y a rien qui marche avec la nouvelle version. Bref je suis vraiment fâchée. Je n’arrive plus à me conneter, à poser de questions, etc. Kossé ça?? J’ai même downloader une version plus récente de Explorer. Rien ne se passe, bref, je n’ai plus accès à mon dossier. C’est quoi cette merde?

   Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 0 Słabe 0

 • Mat  napisali:

  Ja od siebie dodam że instalacje BRC są OK. Mam zamontowaną SQ24 w pasacie a żona w oplu SQ32 i działa bez zarzutu. Trzeba tylko pamiętać o przeglądach i wymianie filtrów

  Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 0 Słabe 0

 • Radek  napisali:

  Montowałem u nich instalację lpg do Opla Zafiry. Doradzono mi instalację Kit Albę, do tej pory a jeżdżę już 3 lata nie mam z nią problemów. Jedyne co to tankuję i serwisuję. Silnik pracuje dynamicznie, jestem bardzo zadowolony…

  Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 2 Słabe 0

 • Wienio  napisali:

  Zakładali mi w zeszłym roku instalację Zavoli Direct do Audi A6 3.2 FSI, a ponoć się nie dało. Auto przejechało już blisko 20 tys na gazie i nic się nie dzieje. Moc ok, przyspieszenie ok, a do tego kolosalne oszczędności. Sam montaż już się praktycznie zwrócił.

  Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 1 Słabe 0

Odpowiedz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>