EKO ALMA – ESGI

EKO ALMA sp.j.
ul. Grafitowa 2
55-010 Radwanice
tel. (+48) 71 311-73-97
e-mail: info@autogas.pl

 

Producentem i dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie gazowych układów zasilania samochodów. Nasze działania opierają się na nowoczesnych technologiach i wieloletnim doświadczeniu. Większość produkcji jest realizowana w oparciu o unikatowe rozwiązania, z których najważniejsze chronione są międzynarodowymi patentami.
Stale stawiamy sobie nowe wyzwania, szukamy coraz lepszych rozwiązań i wyznaczamy nowe cele i wzorce. Dlatego nazwa EKO ALMA jest synonimem jakości, nowoczesności i bezpieczeństwa.
System ESGI spełnia rygorystyczne wymogi Euro 4 i otrzymał homologacje 115R-00 dla rodziny ponad 1000 modeli pojazdów. Dokładamy wszelkich starań ze swojej strony aby montaż oferowanych przez nas systemów oraz techniczna wymiana informacji były jak najbardziej efektywne i jednocześnie możliwie proste.

Zakres produkcji EKO ALMA obejmuje:

1. Projektowanie i produkcję urządzeń elektronicznych :
– centrale sterujące wtrysku LPG/CNG
– przełączniki trybu pracy GAZ/BENZYNA
– czujniki temperatury
– czujniki ciśnienia

2. Produkcję wtryskiwaczy LPG/CNG

3. Produkcję wiązek elektrycznych

 

 

Nasza filozofia

Satysfakcję Klientów osiągamy pracując efektywnie i skutecznie, a nie najszybciej, ponieważ Klienci płacą nam za ostateczne rozwiązanie problemu lub wykonanie usługi. Jesteśmy polecani przez naszych Klientów ponieważ realizujemy powierzone nam zadania i w efekcie pozwalamy osiągać wymierne oszczędności, nie zawsze robiąc coś najtaniej. Dbamy o jakość, a nie ilość.

To, co nas wyróżnia:

. Realizacja kilkunastu tysięcy montaży instalacji gazowych w dwudziestoletnim okresie działalności.
. Homologacja Ministerstwa Infrastruktury na montaż samochodowych instalacji gazowych PL*0015
. Certyfikat ISO-9001 wydany przez TUV-certyfikacja od 2004 roku
. Szczególna dbałość o zadowolenie klienta z eksploatacji samochodów z instalacją gazową. Oznacza to osiąganie oszczędności począwszy od właściwego doboru instalacji gazowej po ekonomiczną eksploatację i serwis.
. Wykwalifikowana, doświadczona kadra ,stale rozwijająca swoje kompetencje
. Liczne referencje osób prywatnych i firm z Polski i za granicy.
. Zrealizowane zlecenia flotowe dla policji ,transportu sanitarnego, izby celnej, firm ochroniarskich i wielu innych podmiotów w zakresie montażu instalacji i długoterminowej obsługi serwisowej

Gwarancje

Na instalacje zamontowane w naszych oddziałach udzielamy dwuletniej gwarancji bez limitu kilometrów

Cennik

Zamieszczony poniżej cennik ma charakter przykładowy i obrazuje on przedział cenowy oferowanych instalacji. W celu uzyskania kompletnej ,indywidualnie dopasowanej oferty do Państwa samochodu, prosimy o wysłanie zapytania o cenę lub kontakt telefoniczny.
Nasz dział techniczny z przyjemnością dobierze właściwą instalację w najkorzystniejszej cenie.

GAŹNIK I MONOWTRYSK ………………..od 1500 zł
WIELOPUNKTOWY WTRYSK BENZYNY Z KAT ……. od 1650 zł
SEKWENCYJNY WTRYSK GAZU …………….2300 zł

 

3 opinie EKO ALMA – ESGI

 • Dariusz  napisali:

  To moje drugie auto zagazowane w tej firmie. Następne też u nich będę gazował. Polecam ten warsztat znajomym bo naprawdę znają się na rzeczy, mają spore doświadczenie i ceny na przystępnym poziomie. Przegląd instalacji obejmuje również mycie i regulację wtryskiwaczy – pełen profesjonalizm, nigdzie tego nie robią!!!

  Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 4 Słabe 2

 • Tomek  napisali:

  Instalacja założona profesjonalnie, i z bardzo dobrym efektem. Przy montażu wymienione świece, przewody, filtry bo monter mówi ,że w innym wypadku nie podpisuje się pod montażem. To samo z ustawieniem inżynier jeździł ze mną i z komputerem na kolanach z 10-15km. Wizyty ograniczają się tylko do wymiany filtrów i świec raz w roku. Tak więc mogę śmiało polecić z czystym sumieniem ten warsztat.

  Czy opinia jest pomocna ? : Dobre 2 Słabe 2

 • marian  napisali:

  Ukryte ze względu na niski Ocena komentarza. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

  Poorly-rated. Like or Dislike: Dobre 3 Słabe 6

Odpowiedz

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>